Fabrika Kaizen Sketch Eğitimi

Fabrika Kaizen Sketch Eğitimi

 

FABRİKA SKETCH EĞİTİMİ VE KAİZEN EĞİTİM ÇALIŞMALARI

Fabrika sketch eğitim çalışmaları Bursa’ da şehrimizin önde gelen sanayi kuruluşlarının Mühendislere ve fabrika bünyesinde çalışan teknisyen ya da bölüm şeflerine Kaizen çalışmaları sürecinde iyileştirme ve sorun giderme ve ya öneri sunmaya dönük olarak yapmaları istenen Kaizen, çizimlerini çalışmalarını daha doğru bir biçimde kagıda ve kâğıt yüzeyine aktarmaları beklentisi yönünde biraz önce yukarıda belirtiğimiz üzere Mühendislere, Şef ve Teknisyenlere kurumumuz  Giotto Akademi Sanat tarafından verilen sketch çizim Resim Kursu ve Çizim Eğitimi sürecidir. Bu Resim Kursu Fabrikalar bünyesinde verilebileceği gibi talep doğrultusunda kurumumuzda da verilebilmektedir. Yaptığımız Kaizen Sketch Resim Kursu, Çizim Eğitimi sürecinde Çalışanlara temel çizim teknikleri, perspektif, figür inşası, düzlem ve ilişkilendirme üzerine bilgiler verilmekte ve çizmeleri istenen form ve yapıları aldıkları Resim Kursu ve Resim Eğitimi sayesinde kâğıt düzlemine doğru aktarabilmeleri sağlanmaktadır. Unutmadan da şunu ifade etmemiz gerekir temel eğitim sonrasında fabrika üretim ortamında karşılaşılan örnek sorunların görsellerinin de çalışma sürecinde çalışma ortamında bulundurulması ya da örnek parçaların çalışma ortamında olması eğitim sürecinde bu anlamda oluşabilecek aksamaları giderecek ve zaman kaybının oluşmasını önleyecektir.

Sketch eğitimi Resim Kursu verdiğimiz kurumlar ve referanslarımızı sıralayacak olursak;

Sketch Eğitimi Resim Kursu Verdiğimiz Kuruluşlar:

-TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.    -  2012

-MAKO Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.  -  2012

-MARTUR                                             - 2012

-BEYCELİK GESTAMP                             - 2013

Yaptığımız Çizim Sketch eğitim Resim Kursu çalışmaları görsellerine sitemizde bulunan çalışmalar kısmından ulaşabilir ve çalışmalarla ilgili görselleri inceleyebilirsiniz.

 

 

FABRİKA SKETCH EĞİTİMİ VE KAİZEN EĞİTİM ÇALIŞMALARI

MALZEME LİSTESİ

50x70 cm Duralit ‘’ KATILIMCI SAYISI KADAR ‘’

Silgi ‘’KATILIMCI SAYISI KADAR ‘’

1Adet Maket Bıçağı (Geniş)

1 Top 50x70 cm Resim Kağıdı (100 adet )

2B-Kalem ‘’ KATILIMCI SAYISI KADAR

NOT:Çalışma sürecinin ilk günlerinde örnek anlatımlar ve buna bağlı tekrarlardan dolayı kağıt sarfiyatı fazla olmaktadır. Bu yüzden ilk günlerde çalışma düzeninizin aksamaması adına yeterli kagıdın olması gerekmektedir.