BURSA KARAKALEM RESİM KURSU FİYATLARI VE RESİM KURSU SÜRESİ

BURSA KARAKALEM RESİM KURSU FİYATLARI VE RESİM KURSU SÜRESİ
  • 24 Mart 2019 / Pazar

BURSA KARAKALEM RESİM KURSU FİYATLARI VE RESİM KURSU SÜRESİ

BURSA KARAKALEM RESİM KURSU FİYATLARI VE RESİM KURSU SÜRESİNİ ÖĞRENİN

En çok merak edilen ve bizlere en çok sorulan soruların başında Kurs Fiyatları ve Kara Kalem Resim Kursu kurs süresi ve süreci sorulmaktadır. Yazımıza öncelikle Resim Kursu, Bursa Karakalem Resim Kursu ve Kurs Sürecine değinerek başlayalım ve bu paralelde yazımızı sürdürelim. Atölyemiz Resim Kursumuz olan Giotto Akademi Sanat Resim Atölyesi Resim Kursu süreci 1Eylül itibariyle başlamakta Ağustos ayı sonu ya da Eylül  ( 1Eylül-2018 / Ağustos- Eylül – 2019 ) ayının ortalarına kadar olan zaman dilimini kapsamaktadır. Fakat belirtiğimiz bu zaman diliminin sınav tarihlerindeki değişim ve her yıl oluşabilecek sınav tarihleri farklılıklarını da içerdiği unutulmamalıdır. Bunu ifade ederken şunu açıklamamız da faydalı olacaktır. Güzel Sanatlar Fakülteleri, Eğitim Fakülteleri Resim – İş öğretmenliği bölümü ve Güzel Sanatlar Liseleri sınavları her okulun her yıl düzenli olarak yayımladığı sınav yönetmeliğine bağlı olarak sınav tarihlerinde değişimler olmakta yapılan sınavlar bu yönetmeliğe göre şekillenmekte ve her yıl değişkenlik gösterebilmektedir. Bu durum bize eğitim süresi noktasında net bir tarih verme olanağı bırakmasa da yine de yukarıda belirtiğimiz ( 1Eylül-2018 / Agustos- Eylül – 2019 ) tarihi eğitim sürecinin genel tarihini vermemizi sağlamaktadır.

Atölyemize Güzel Sanatlara Hazırlık, Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık, Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık ve Kara Kalem Resim Kursu alma adına Resim Kursu, Resim Atölyemiz Giotto Akademi Sanat evine gelen öğrencilerimizi girecekleri sınavlarda başarılı olma adına temel eğitim ve bunun yanında sınavlarda karşılaşacakları konu alanlarına  bağlı olarak hazırlamaktayız.

Bu Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık ve Kara Kalem Resim Kursu eğitimi sürecinde Öğrencilerimize;

Temel Perspektif Bilgisi

Model Çalışmaları

Figür Çalışmaları

Natürmort Çalışmaları

Detay Obje Çalışmaları

Mekan Çalışmaları

Figür – Mekan İlişkisi

Bellek Çalışmaları ( Her Alan için Ayrı konu )

Çalışma alanları üzerine gidilmekte bu eğitim ve konu alanları akademik eğitim çerçevesinde verilmektedir. Bu noktada eğitim süreci ve kalitemizi www.giottoakademisanat.com ve aynı zamanda www.giotto.com.tr adresimizde sitelerimizde bulunan çalışmalar kısmındaki öğrenci çalışmaları ve bu çalışmaların görsellerine ulaşabilir ve bu çalışmalara bakarak değerlendirme yapabilirsiniz. Bu noktada şunu unutmayınız ki çalışmalarımız özgün ve atölyemize ait çalışmalardır. Asla başka bir siteden alınmış ya da başkalarının çalışmaları değildir.

Resim Kursu Fiyatları’na gelecek olursak Resim Kursu Fiyatları gün sayısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Haftanın iki gününün aylık sabit ücreti söz konusudur ve gelinen her gün için bir ücretlendirme şekillenmekte ve aylık bir rakam oluşmaktadır.

Örneğin Bu durumu şu şekilde örneklendirebiliriz;

Haftanın iki günü aylık : 200 TL Diyelim

Haftanın üç günü aylık : 300 TL

Haftanın dört günü aylık : 400 TL

Haftanın beş günü aylık :500 TL

Haftanın altı günü aylık :600 TL

Olmakta ve gelinen her gün için aylık bazda 100 TL gibi bir fark oluşmaktadır.

Alacağınız bu eğitimler sırasında önceliğinizin alacağınız eğitimin kalitesinden çok vereceğiniz ücretin ön planda tutulması sizi olumsuz sonuçlarla karşılaşmanıza neden olacaktır. Çünkü sizlerin burada öncelikli olarak üzerinde durmanız gereken nokta nerede ve hangi nitelikte eğitim aldığınızdır. Bunu ifade etmemizdeki neden çok ucuz olan eğitimlerin beraberinde başarısızlığı ve buna bağlı olarak yıl kaybını getirdiğidir. Şu unutulmamalıdır ki bu hayattaki en pahalı tecrübe zamanınız ve paranızla elde ettiğiniz tecrübedir. Bu anlamda Resim Kursu Bursa dendiğinde akla gelen ilk Resim Atölyesi olan Giotto Akademi Sanat Resim Atölyesinde alacağınız eğitim sizi başarıya taşıyacaktır.

 

PaylaЕџ :